HAKKIMIZDA

1970 yıllarında temelleri atılan Vestan İnşaat barajlar, tarımsal sulama tesisleri, tüneller, yollar, hidro elektrik santralleri, dere ıslahları, kanalizasyon ve içmesuyu temini projeleri başta olmak üzere idari binalar, karma kullanımlı kompleks yapılar inşa etmektedir. Afganistan gibi en zor coğrafyalar da dahil olmak üzere farklı ülkelerde yürütmüş olduğu projelerle Türkiyenin sayılı uluslararası inşaat şirketlerinin arasında bulunmaktadır. Yıllar içinde kazandığı deneyimi, hız ve kaliyetle birleştiren Vestan, iş geliştirme ve yönetme becerileri
ile ülke ekonomimize, istihdama ve geleceğe artı değer sağlamayı hedeflemektedir.

Yarım asırdır tutkuyla bağlı olduğumuz inşaat sektöründe ilk günkü heyecanla sosyo ekonomik sürdürülebilirlik ilkesini göz önünde bulundurarak, ülke ekonomisine katma değerler yaratarak hız kesmeden çalışıyoruz. Ülkemiz insanının daha rahat koşullarda yaşaması için yollar inşa ediyor, köprüler kuruyoruz. İçmesuyu, tarımsal sulama, enerji üretim amaçlı barajlar, göletler ve su yapıları inşa ediyoruz. Musluklara sağlıklı ve içilebilir su ulaştırmanın hazzını yaşıyoruz. İnsanımızın hayatını ve arazilerini taşkınlardan korumak için dere ıslahları yapıyoruz. Yenilikçi, rekabetçi, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kalitede sürekliliği benimsemiş çalışanlarımızla istihdamı artırarak sosyal istikrar ve ekonomik büyüme kalkınma hedeflerine katkı sağlıyoruz. Teknik yeterliliğimiz, yaratıcılığımız ve yıllar içinde kazandığımızın deneyimlerle dünyanın farklı ülkelerinde büyük projeleri başarıyla tamamlıyoruz. İçinde yaşadığımız tabiatın sürdürebilirliği için faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda çevre hassasiyeti ve küresel iklim değişikliği konularında önlemler alıyor kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Çalışanlarımızı başarımızın temel yapıtaşı olarak görüyor ve en büyük değerimiz olarak kabul ediyoruz. 50 yıldan fazladır ülkemize katma değer sağlamaktan, dünyanın en zorlu coğrafyalarına Türk mühendis ve mimarlarının, Türk emekçilerinin imzasını taşımaktan ve ülkemize layık bir kuruluş olmanın sorumluluğu ile geleceğe hedefli adımlarla yürümekten gurur duyuyoruz.

1970 yıllarında temelleri atılan Vestan İnşaat barajlar, tarımsal sulama tesisleri, tüneller, yollar, hidro elektrik santralleri, dere ıslahları, kanalizasyon ve içmesuyu temini projeleri başta olmak üzere idari binalar, karma kullanımlı kompleks yapılar inşa etmektedir. Afganistan gibi en zor coğrafyalar da dahil olmak üzere farklı ülkelerde yürütmüş olduğu projelerle Türkiyenin sayılı uluslararası inşaat şirketlerinin arasında bulunmaktadır. Yıllar içinde kazandığı deneyimi, hız ve kaliyetle birleştiren Vestan, iş geliştirme ve yönetme becerileri ile ülke ekonomimize, istihdama ve geleceğe artı değer sağlamayı hedeflemektedir.